Skip to content

Blauwalg in de Dobbeplas

De Provincie Zuid-Holland doet gedurende het zwemseizoen regelmatig onderzoek naar de kwaliteit van het zwemwater in de diverse zwemplassen, waaronder de  Dobbeplas in Nootdorp. Resultaat van het onderzoek is dat voor de Dobbeplas een waarschuwing is afgegeven in verband met het aantreffen van blauwalg.

Gezondheidsklachten

Als u toch zwemt in de Dobbeplas heeft u kans op gezondheidsklachten, zoals huidirritatie en maag- en darmklachten. Dit geldt ook voor honden die met het water in aanraking komen.

Kijk op www.zwemwater.nl voor meer informatie.

sandedruk
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.